Kapasitas ageung: dispenser pembersih tangan otomatis ieu ngagaduhan kapasitas ageung 1200 ml, cocog pikeun panggunaan rupa-rupa cairan disinfektan sareng pembersih tangan, pikeun panggunaan sadidinten sareng panggunaan profésional, sampurna pikeun bumi, hotél, rumah sakit atanapi tempat umum anu sanés.
Merenah sareng Higienis: tinggal simpen leungeun anjeun di handapeun sensor pikeun ngamimitian dispenser sabun, anjeun tiasa sacara efektif nyingkahan inféksi silang tanpa kedah noel dispenser sabun. Cocog pikeun tempat umum sapertos kantor, hotél, rumah sakit, lembaga médis, sakola, jsb.
Dioperasikeun ku sénsor otomatis: mesin disinfeksi leungeun tanpa toél dirancang pikeun ngaluarkeun sanitizer leungeun atanapi alkohol, sareng nyayogikeun dosis semprotan otomatis, anu ngamungkinkeun disinfeksi leungeun anu gancang sareng gampang sareng ngaleungitkeun kontaminasi silang, ngahontal kabersihan leungeun anu optimal.


| Nomer Barang: | K9 Pro Ganda |
| Ukuran Produk: | 121,7×131,5×302 mm |
| Voltaseu: | 5V 2A |
| Kapasitas: | 1200ml |
| Ngukur Jarak: | 2-10cm |
| Volume Sora: | 1-4 tingkat anu tiasa disaluyukeun |
| Dosis: | 0.1-2ml bisa disaluyukeun |
| Pamasangan: | Dipasang dina témbok, Desktop, Stand Tripod |
| Jenis Pompa: | Pilihan (Pompa Semprot/Tetes/Busa) |
| Rentang Pangukuran: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Suhu Alarm: | Bisa diatur |
| Sertipikat: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarkeun dina 18 basa: | |
| Cina, Inggris, Spanyol, Jepang, Portugis, Korea, Jerman, Perancis, Rusia, Italia, Arab, Turki, Thailand, Kamboja, Indonésia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Pakét Ganda K9 Pro: | 1pc/kotak warna; 9pcs/karton |
| Hiji kotak warna ngawengku: 1x dispenser, 1x baki tetes, 1x manual, 1x kabel USB, 2x sekrup témbok. | |
| 15,5×15,5×31,5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60 kg | |
| Pakét Stand Lantai: | 1pc/kotak coklat; 6pcs/karton |
| 62X22X36cm | |
| 21/22 kg | |
Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..