Dioperasikeun ku sénsor otomatis: mesin disinfeksi leungeun tanpa toél dirancang pikeun ngaluarkeun sanitizer leungeun atanapi alkohol, sareng nyayogikeun dosis semprotan otomatis, anu ngamungkinkeun disinfeksi leungeun anu gancang sareng gampang sareng ngahontal kabersihan leungeun anu optimal.
Merenah sareng Higienis: tinggal simpen leungeun anjeun di handapeun sensor pikeun ngamimitian dispenser sabun, anjeun tiasa sacara efektif nyingkahan inféksi silang tanpa kedah noel dispenser sabun. Cocog pikeun tempat umum sapertos kantor, hotél, rumah sakit, lembaga médis, sakola, jsb.


| Nomer Barang: | F18 |
| Voltaseu: | 5V 2A |
| Kapasitas: | 350ml |
| Ngukur Jarak: | 2-10 cm |
| Volume Sora: | 1-4 tingkat anu tiasa disaluyukeun |
| Dosis: | 0.1-2ml bisa disaluyukeun |
| Pamasangan: | Dipasang dina témbok, Desktop, Stand Tripod |
| Jenis Pompa: | Pilihan (Pompa Semprot/Tetes/Busa) |
| Rentang Pangukuran: | 0℃-42℃ (0℉-107.6℉) |
| Suhu Gawé: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Suhu Alarm: | Bisa diatur (37.3-39 ℃) |
| Didukung ku: | Batré AA, batré 18650, Tipe C listrik |
| Sertipikat: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarkeun dina 18 basa: | |
| Cina, Inggris, Spanyol, Jepang, Portugis, Korea, Jerman, Perancis, Rusia, Italia, Arab, Turki, Thailand, Kamboja, Indonésia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Pakét F18: | 1pc/kotak warna; 12pcs/karton |
| Hiji kotak warna ngawengku: 1x dispenser, 1x baki tetes, 1x manual, 1x kabel USB, 2x sekrup témbok. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5cm | |
| 9.80/12.90 kg | |
| Pakét Tripod: | 1pc/kotak coklat; 20pcs/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..