Kapasitas ageung: dispenser pembersih tangan otomatis ieu ngagaduhan kapasitas ageung 1000 ml, cocog pikeun panggunaan rupa-rupa cairan disinfektan sareng pembersih tangan, pikeun panggunaan sadidinten sareng panggunaan profésional, sampurna pikeun bumi, hotél, rumah sakit atanapi tempat umum anu sanés.
Merenah sareng Higienis: tinggal simpen leungeun anjeun di handapeun sensor pikeun ngamimitian dispenser sabun, anjeun tiasa sacara efektif nyingkahan inféksi silang tanpa kedah noel dispenser sabun. Cocog pikeun tempat umum sapertos kantor, hotél, rumah sakit, lembaga médis, sakola, jsb.

| Nomer Barang: | F1307 kalayan penyangga lanté |
| Ukuran Dispenset Sabun: | 120x120x260 mm |
| Warna Tempat Sabun: | Bodas |
| Kapasitas Sabun Dispense: | 1000ml |
| Bahan pikeun Dispense Sabun: | 100% Plastik Rékayasa ABS Parawan |
| Botol Sabun Dispense: | Tiasa dieusi deui |
| Beurat Dispenser Sabun: | 0.90 kg |
| Didukung ku: | Batré Ukuran 4*C atanapi Adaptor 110V/220V |
| Panyangga Lantai: | Bahan Baki: Logam kalayan lapisan bubuk Bahan Pipa: Aluminium kalayan lapisan bubuk Bahan Dasar Stand: Baja kalayan lapisan bubuk |
| Jenis Pompa: | Pilihan (Pompa Semprot/Tetes/Busa) |
| Dosis Pamakéan: | 1-Pompa Cair: 1ml Unggal Waktos |
| Pompa 2-Busa: 0.8ml Unggal Waktos | |
| Pompa 3-Semprot: 0.8ml Unggal Semprot | |
| Sertipikat: | CE, ROHS, FCC |
| Bungkusan: | 1 set/karton |
| Ukuran Karton: | 36X34X20cm |
| Kalér-Kulon/Kaler-Kulon: | 5.6/6.2kgs |
Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..