Dioperasikeun ku sénsor otomatis: mesin disinfeksi leungeun tanpa toél dirancang pikeun ngaluarkeun sanitizer leungeun atanapi alkohol, sareng nyayogikeun dosis semprotan otomatis, anu ngamungkinkeun disinfeksi leungeun anu gancang sareng gampang sareng ngahontal kabersihan leungeun anu optimal.
Merenah sareng Higienis: tinggal simpen leungeun anjeun di handapeun sensor pikeun ngamimitian dispenser sabun, anjeun tiasa sacara efektif nyingkahan inféksi silang tanpa kedah noel dispenser sabun. Cocog pikeun tempat umum sapertos kantor, hotél, rumah sakit, lembaga médis, sakola, jsb.
| Nomer Barang: | DAZ-BOX kalayan Stand Lantai |
| Ukuran Produk: | 410x200x120mm |
| Warna: | Pérak |
| Kapasitas: | 2500ml |
| Bahan: | Logam anu parantos dilapis bubuk |
| Waktu Ngabagikeun: | 0.2-0.5s |
| Jarak Ngadistribusikaeun | 1,5-3 inci |
| Panyangga Lantai: | Bahan Baki: Logam kalayan lapisan bubuk Bahan Pipa: Aluminium kalayan lapisan bubuk Bahan Dasar Stand: Baja kalayan lapisan bubuk |
| Jenis Pompa: | Tetes/Semprot/Busa opsional |
| Pasokan Listrik 1: | Listrik DC |
| Pasokan Listrik 2: | Batré Ukuran 4*C |
| Daya Tahan Batré anu Panjang: | >30.000 Siklus |
| Sertipikat | CE, RoHS, FCC |
| Bungkusan: | 1 set/karton |
| Ukuran Karton: | 47X36.5X39.5cm |
| Kalér-Kulon/Kaler-Kulon: | 9,5/10,35 kg |




Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..