Dispenser Aerosolnyaéta alat anu tiasa ningkatkeun kualitas hawa rohangan hirup sareng rohangan damel, sacara otomatis ngabersihkeun hawa, sareng nambihan seungit. Éta tiasa ngaleungitkeun rupa-rupa bau dina hawa, sareng tiasa ngasterilisasi, sareng teras-terasan ngajaga seungit hawa di jero ruangan, anu henteu bahaya pikeun awak manusa. Rempah-rempah diekstrak tina pepelakan alami. Seungit alami gaduh pangaruh anu nyegerkeun sareng nyegerkeun. Éta dianggo pikeun nyemprotkeun isi ulang aerosol pikeun ningkatkeun seungit anu saé pikeun jamban, hotél, kantor, ruang rapat, kamar mandi, jsb.
| Nomer Barang: | ADS01 |
| Ukuran Produk: | 212x90x90 mm |
| Warna: | Bodas |
| Bahan: | PP |
| Beurat Produk: | 185g |
| Waktos Interval: | 5/15/30 menit (bisa disaluyukeun) |
| Sasayogian tanaga: | 2 x Batré AA (teu kalebet) |
| Dosis: | 0.1ml |
| Pamasangan: | Dipasang dina témbok, Desktop |
| Kapasitas Aerosol anu Cocog: | 300ml |
| Ukuran Aerosol anu Cocog (T x Diaméter): | Kira-kira 14 x 6,5cm |
| Aplikasi: | kamar mandi bumi, jamban umum, hotél, réstoran sareng seueur deui |
| Pakét Kalebet:: | 1 x OtomatisDispenser Aerosol(batré & aerosol teu kaasup) |
| Sertipikat: | CE, ROHS, FCC |
| Bungkusan: | 24pcs/karton, packing aman |
| Ukuran Karton: | 50X38X22 cm |
| Kalér-Kulon/Kaler-Kulon: | 4.39/4.98 kg |
PausahaanProsés QC pikeun dispenser sabun
1. Inspeksi bahan baku sareng suku cadang, 100% lulus
2. Inspeksi prosés manufaktur, 100% lulus
3. Tés produk réngsé, sapertos catu daya, kalibrasi sareng pangukuran suhu, fungsi pompa, jsb., 100% lulus
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd mangrupikeun produsén anu berpengalaman anu aya di Shenzhen, Cina, kalayan mesin produksi canggih, tim R&D anu berpengalaman, pabrik anu nutupan langkung ti 3000 ㎡, kami utamina ngahasilkeun dispenser pembersih tangan anu béda.
Dispenser sabun kami gaduh rupa-rupa aplikasi, sapertos hotél, bumi, kantor, sakola, pusat balanja, jsb., nganggo atanapi tanpa pangukuran suhu, sareng tiasa disimpen dina desktop, témbok atanapi tripod, sareng kéngingkeun seueur patén sareng sertipikat sapertos CE, RoHs, FCC.
Kami henteu ngan ukur nawiskeun produk, tapi ogé nyayogikeun desain anu gancang, lengkep sareng individual numutkeun paménta konsumén. Kami gaduh tim QC profésional sareng mastikeun sadaya produk dipariksa dumasar kana kriteria AQL sateuacan dikirim.
Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..