Pidéo
Spésifikasi
| Nomer Barang: | K9 Pro Plus |
| Ukuran Produk: | 121,7×131,5×302 mm |
| Voltaseu: | 5V 2A |
| Kapasitas: | 1200ml |
| Ngukur Jarak: | 2-10cm |
| Volume Sora: | 1-4 tingkat anu tiasa disaluyukeun |
| Dosis: | 0.1-2ml bisa disaluyukeun |
| Pamasangan: | Dipasang dina témbok, Desktop, Stand Tripod |
| Jenis Pompa: | Pilihan (Pompa Semprot/Tetes/Busa) |
| Rentang Pangukuran: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Suhu Alarm: | Bisa diatur |
| Sertipikat: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarkeun dina 18 basa: | |
| Cina, Inggris, Spanyol, Jepang, Portugis, Korea, Jerman, Perancis, Rusia, Italia, Arab, Turki, Thailand, Kamboja, Indonésia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Bungkusan: | 1pc/kotak warna; 9 pcs/karton |
| Kotak Warna Ngawengku: | Dispenser x1 Kabel USB x1 Manual x1 Gesper pangrojong x1 Sekrup pamasang témbok x2 Baki tetesan x1 Corong x1 Baki panutup tukang x1 Kuantitas kardus: 9 pcs/karton Ukuran karton induk: 49x49x36 CM Beurat: 11,6 kg/Karton Catetan: batré sareng adaptor USB henteu kalebet dina pakét |
| Ukuran Kotak Warna: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Ukuran Karton: | 49x495x36cm |
| Kalér-Kulon/Kaler-Kulon: | 9.45/11.60 kg |
Fitur:
1. Bisa disimpen dina desktop, témbok, tripod
2. Ngarojong 18 basa
3. Sumber daya: USB, 4 batré AA atanapi 2 batré 18650
4. Patén milik sorangan, CE, ROHS, disatujuan ku FCC
5. Multi nozzles: semprot, tetes, busa
7. OEM sareng ODM sayogi


Palayanan palanggan:
1. Patarosan anjeun anu aya hubunganana sareng produk atanapi harga kami bakal dijawab dina 24 jam.
2. Terus ngawartosan konsumén ngeunaan prosés produksi sareng ngabantosan ngatur pamariksaan kualitas upami diperyogikeun.
3. Garansi sataun sareng layanan purna jual anu tanggung jawab.
4. Tim penjualan sareng insinyur profésional pikeun mastikeun pangalaman pameseran anu saé.
Pamastian kualitas:
1. Unggal prosés produksi dipariksa ku tim QC kami
2. Kualitas dijamin ku insinyur profésional
3.CE, FCC, sertipikat ROHS disatujuan sareng gaduh patén milik sorangan
4. Garansi sataun
Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..