Fitur
Dioperasikeun ku sénsor otomatis: mesin disinfeksi leungeun tanpa toél dirancang pikeun ngaluarkeun sanitizer leungeun atanapi alkohol, sareng nyayogikeun dosis semprotan otomatis, anu ngamungkinkeun disinfeksi leungeun anu gancang sareng gampang sareng ngaleungitkeun kontaminasi silang, ngahontal kabersihan leungeun anu optimal.
Merenah sareng Higienis: tinggal simpen leungeun anjeun di handapeun sensor pikeun ngamimitian dispenser sabun, anjeun tiasa sacara efektif nyingkahan inféksi silang tanpa kedah noel dispenser sabun. Cocog pikeun tempat umum sapertos kantor, hotél, rumah sakit, lembaga médis, sakola, jsb.
Spésifikasi
| Nomer Barang: | F1307 |
| Ukuran Produk: | 120x120x260 mm |
| Warna: | Bodas |
| Kapasitas: | 1000ml |
| Bahan: | 100% Plastik Rékayasa ABS Parawan |
| Botol: | Tiasa dieusi deui |
| Beurat Produk: | 0.90 kg |
| Didukung ku: | 4 Batré Ukuran C atanapi Adaptor 110V/220V * Batré teu kaasup |
| Pamasangan: | Panyangga anu Dipasang dina Témbok/Lantai |
| Jenis Pompa: | Pilihan (Pompa Semprot/Tetes/Busa) |
| Dosis Pamakéan: | 1-Pompa Cair: 1ml Unggal Waktos |
| Pompa 2-Busa: 0.8ml Unggal Waktos | |
| Pompa 3-Semprot: 0.8ml Unggal Semprot | |
| Sertipikat: | CE, ROHS, FCC |
| Bungkusan: | 1pc/kotak coklat; 15pcs/karton |
| Ukuran Karton: | 65,5X41X29cm |
| Kalér-Kulon/Kaler-Kulon: | 13.80/14.50 kg |
Daptar bungkusan:
Dispenser x1
Kabel USB x1
Manual x1
Sekrup pamasang témbok x2
Gesper pangrojong x 1
Catetan: batré sareng adaptor USB henteu kalebet dina pakét
Pamastian kualitas:
1. Unggal prosés produksi dipariksa ku tim QC kami
2. Kualitas dijamin ku insinyur profésional
3. Sertipikat CE, FCC, ROHS disatujuan sareng gaduh patén milik sorangan
Palayanan palanggan
1. Patarosan anjeun anu aya hubunganana sareng produk atanapi harga kami bakal dijawab dina 24 jam.
2. Terus ngawartosan konsumén ngeunaan prosés produksi sareng ngabantosan ngatur pamariksaan kualitas upami diperyogikeun.
3. Garansi sataun sareng layanan purna jual anu tanggung jawab.
4. Tim penjualan sareng insinyur profésional pikeun mastikeun pangalaman pameseran anu saé.
Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..