Pidéo
Fitur:
Pangukuran suhu jarak jauh: kalayan sénsor kualitas luhur di jerona, dispenser sabun térmométer sabun cair K9 Pro F tiasa ngawas suhu dugi ka 3m, cocog pisan dianggo di tempat umum, sapertos sakola, hotél, rumah sakit, pusat perbelanjaan, jsb.
Gaya Dipasang dina témbok: dispenser sanitizer otomatis anu dipasang dina témbok jalanna saé pikeun ngajaga permukaan méja henteu pabalatak sareng bersih.
Dioperasikeun ku Batré sareng Tiasa Dicas Ulang: dispenser sabun alkohol ieu dikuatkeun ku batré AA atanapi 18650, sareng ogé tiasa dikuatkeun ku adaptor. (Henteu dilengkepan adaptor ngecas sareng batré).
Merenah sareng Higienis: tinggal simpen leungeun anjeun di handapeun sensor pikeun ngamimitian dispenser sabun otomatis, anjeun tiasa sacara efektif nyingkahan inféksi silang tanpa kedah noel dispenser sabun. Cocog pikeun tempat umum sapertos kantor, hotél, rumah sakit, lembaga médis, sakola, jsb. Éta ngukur suhu leungeun sareng tarang dina waktos anu sami.


| Nomer Barang: | K9 Pro F |
| Ukuran Produk: | 121,7×131,5×302 mm |
| Voltaseu: | 5V 2A |
| Kapasitas: | 1200ml |
| Ngukur Jarak: | 3m |
| Volume Sora: | 1-4 tingkat anu tiasa disaluyukeun |
| Dosis: | 0.1-2ml bisa disaluyukeun |
| Pamasangan: | Dipasang dina témbok, Desktop, Stand Tripod |
| Jenis Pompa: | Pilihan (Pompa Semprot/Tetes/Busa) |
| Rentang Pangukuran: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Suhu Alarm: | Bisa diatur |
| Sertipikat: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarkeun dina 18 basa: | |
| Cina, Inggris, Spanyol, Jepang, Portugis, Korea, Jerman, Perancis, Rusia, Italia, Arab, Turki, Thailand, Kamboja, Indonésia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Bungkusan: | 1pc/kotak warna; 9pcs/karton |
| Kotak Warna Ngawengku: | Dispenser x1 Kabel USB x1 Manual x1 Gesper pangrojong x1 Sekrup anu dipasang dina témbok x2 Baki tetes x1 Corong x1 Baki panutup tukang x1 Jumlah kardus: 9 pcs/kartonUkuran karton induk: 49x495x35 CMBeurat: 11,6 kg/Karton Catetan: batré sareng adaptor USB henteu kalebet dina pakét |
| Ukuran Kotak Warna: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Ukuran Karton: | 49x495x35cm |
| Kalér-Kulon/Kaler-Kulon: | 9.45/11.60 kg |
| Nomer Barang: | K9 Pro F |
| Ukuran Produk: | 121,7×131,5×302 mm |
| Voltaseu: | 5V 2A |
| Kapasitas: | 1200ml |
| Ngukur Jarak: | 3m |
| Volume Sora: | 1-4 tingkat anu tiasa disaluyukeun |
| Dosis: | 0.1-2ml bisa disaluyukeun |
| Pamasangan: | Dipasang dina témbok, Desktop, Stand Tripod |
| Jenis Pompa: | Pilihan (Pompa Semprot/Tetes/Busa) |
| Rentang Pangukuran: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Suhu Alarm: | Bisa diatur |
| Sertipikat: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarkeun dina 18 basa: | |
| Cina, Inggris, Spanyol, Jepang, Portugis, Korea, Jerman, Perancis, Rusia, Italia, Arab, Turki, Thailand, Kamboja, Indonésia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Bungkusan: | 1pc/kotak warna; 9pcs/karton |
| Kotak Warna Ngawengku: | Dispenser x1 Kabel USB x1 Manual x1 Gesper pangrojong x1 Sekrup anu dipasang dina témbok x2 Baki tetes x1 Corong x1 Baki panutup tukang x1 Jumlah kardus: 9 pcs/kartonUkuran karton induk: 49x495x35 CMBeurat: 11,6 kg/Karton Catetan: batré sareng adaptor USB henteu kalebet dina pakét |
| Ukuran Kotak Warna: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Ukuran Karton: | 49x495x35cm |
| Kalér-Kulon/Kaler-Kulon: | 9.45/11.60 kg |
Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..