Pidéo
Fitur:
Dioperasikeun ku sénsor otomatis: dispenser sabun disinfeksi leungeun tanpa toél dirancang pikeun ngaluarkeun sanitizer leungeun atanapi alkohol, sareng nyayogikeun dosis semprotan otomatis, anu ngamungkinkeun disinfeksi leungeun anu gancang sareng gampang sareng ngaleungitkeun kontaminasi silang, ngahontal kabersihan leungeun anu optimal.
Gaya Dipasang dina témbok: dispenser sanitizer anu dipasang dina témbok jalanna saé pikeun ngajaga permukaan méja henteu pabalatak.
Dioperasikeun ku Batré sareng Tiasa Dicas Ulang: dispenser sabun alkohol ieu dikuatkeun ku batré, sareng ogé tiasa dikuatkeun ku adaptor. (Henteu dilengkepan adaptor ngecas sareng batré)
Merenah sareng Higienis: tinggal simpen leungeun anjeun di handapeun sénsor pikeun ngamimitian dispenser sabun, anjeun tiasa sacara efektif nyingkahan inféksi silang tanpa kedah nyabak dispenser sabun. Cocog pikeun tempat umum sapertos kantor, hotél, rumah sakit, lembaga médis, sakola, jsb. Éta ngukur suhu leungeun sareng tarang dina waktos anu sami.









| Parameter Téknologi | |
| Batré | 4 x batré AA, 2 x batré 18650 atanapi USB |
| Bahan | ABS+HDPE kualitas luhur, teu didaur ulang |
| Warna | bodas, warna séjén tiasa disaluyukeun |
| Diménsi | 121,7×131,5×302 mm |
| Kapasitas | 1200 ml |
| Akurasi | ±0.2°C |
| Suhu lingkungan | 10-40°C (15°C-35°C pangsaéna) |
| Rentang pangukuran | 0-50°C |
| Jenis alarm | kedip-kedip+ngiceup“DIDIDI” |
| Jenis nozzle | Pilihan (Pompa Semprot/Tetes/Busa) |
| Panempatan | Dipasang dina témbok, Desktop, Stand Tripod |
Pakét ngawengku:
Dispenser x1
Kabel USB x1
Manual x1
Gesper pangrojong x1
Sekrup pamasang témbok x2
Baki tetesan x1
Corong x1
Baki panutup tukang x1
Kuantitas kardus: 9 pcs/karton
Ukuran karton induk: 49x49x36 CM
Beurat: 11,6 kg/Karton
Catetan: batré sareng adaptor USB henteu kalebet dina pakét
Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..