Dispenser parfum hawa otomatis Siweiyi nyaéta dispenser ukuran standar anu dioperasikeun ku batré anu sacara otomatis ngaluarkeun semprotan aerosol dina interval anu diprogram. Éta jalanna paling efektif nalika dipasang dina témbok sahenteuna tujuh kaki di luhur lanté.
| Nomer Barang: | ADS05 |
| Ukuran Produk: | 212x90x90 mm |
| Warna: | Bodas |
| Bahan: | PP |
| Beurat Produk: | 185g |
| Waktos Interval: | 5 / 15 / 30 menit (tiasa disaluyukeun) |
| Sasayogian tanaga: | 2 x Batré AA (teu kalebet) |
| Dosis: | 0.1ml |
| Pamasangan: | Dipasang dina témbok, Desktop |
| Kapasitas Aerosol anu Cocog: | 300ml |
| Ukuran Aerosol anu Cocog (T x Diaméter): | Kira-kira 14 x 6,5cm |
| Aplikasi: | kamar mandi bumi, jamban umum, hotél, réstoran sareng seueur deui |
| Pakét Kalebet:: | 1 x Dispenser Aerosol Otomatis (batré & aerosol teu kaasup) |
| Sertipikat: | CE, ROHS |
| Bungkusan: | 24pcs/karton |
| Ukuran Karton: | 50X38X22cm |
| Kalér-Kulon/Kaler-Kulon: | 4.39/4.98 kg |
Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..