Pidéo
Spésifikasi
| Nomer Barang: | K9 Pro Plus nganggo Wifi ku Aplikasi Tuya |
| Ukuran Produk: | 121,7×131,5×302 mm |
| Voltaseu: | 5V 2A |
| Kapasitas: | 1200ml |
| Ngukur Jarak: | 2-10 cm |
| Volume Sora: | 1-4 tingkat anu tiasa disaluyukeun |
| Dosis: | 0.1-2ml bisa disaluyukeun |
| Pamasangan: | Dipasang dina témbok, Desktop, Stand Tripod |
| Jenis Pompa: | Pilihan (Pompa Semprot/Tetes/Busa) |
| Rentang Pangukuran: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Suhu Alarm: | Bisa diatur |
| Sertipikat: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarkeun dina 18 basa: | |
| Cina, Inggris, Spanyol, Jepang, Portugis, Korea, Jerman, Perancis, Rusia, Italia, Arab, Turki, Thailand, Kamboja, Indonésia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Bungkusan: | 1pc/kotak warna; 9pcs/karton |
| Kotak Warna Ngawengku: | 1x dispenser, 1x baki tetes, 1x manual, 1x kabel USB, 2x sekrup témbok. |
| Ukuran Kotak Warna: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Ukuran Karton: | 49x495x36cm |
| Kalér-Kulon/Kaler-Kulon: | 9.45/11.60 kg |
| Kauntungan: | |
| * Ganti Basa | * Dosis anu tiasa disaluyukeun |
| * Tingkat Sora anu tiasa disaluyukeun | * Catet data pangukuran suhu |
| * Setélan Kapasitas | * Hiji Aplikasi tiasa ngontrol sababaraha fungsi |

Dioperasikeun ku sénsor otomatis: dispenser sanitizer leungeun tanpa toél ieu dirancang pikeun ngaluarkeun sanitizer leungeun atanapi alkohol, sareng nyayogikeun dosis semprotan otomatis, anu ngamungkinkeun disinfeksi leungeun anu gancang sareng gampang sareng ngaleungitkeun kontaminasi silang, ngahontal kabersihan leungeun anu optimal.
Gaya Dipasang dina témbok: dispenser sabun anu dipasang dina témbok jalanna saé pikeun ngajaga permukaan méja henteu pabalatak.
Dioperasikeun ku Batré sareng Tiasa Dicas Ulang: dispenser sabun alkohol ieu dioperasikeun ku batré, ogé tiasa dikuatkeun ku adaptor. (Henteu dilengkepan adaptor ngecas sareng batré)
Wifi sayogi: dirojong ku Aplikasi Tuya anu tiasa diunduh tina telepon sélulér anjeun. Ku éta, anjeun tiasa ngontrol sadaya fungsi, gampang sareng merenah.
Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..