| Ukuran | 126.2*182.2*271.5mm |
| Bahan | Plastik PP |
| Warna | Bodas |
| Kapasitas | 1000ml |
| Sasayogian tanaga | Batré AA/18650 & USB Listrik |
| Kalebet | dispenser x1 |
| Kabel USB x1 | |
| Manual x1 | |
| Gesper pangrojong x1 | |
| Sekrup pamasang témbok x2 | |
| Baki tetesan x1 | |
| Corong x1 | |
| Baki panutup tukang x1 | |
| Kuantitas karton | 12 pcs/karton |
| Ukuran karton induk | 57×44,5×33,5 cm |
| Beurat | 12,2 kg/Karton |
| Catetan | batré sareng adaptor USB teu kalebet dina pakét |


Fitur:
Dioperasikeun ku sénsor otomatis: dispenser sabun disinfeksi leungeun tanpa toél dirancang pikeun sanitizer leungeun, gél atanapi alkohol, sareng nyayogikeun dosis semprotan otomatis, anu ngamungkinkeun disinfeksi leungeun anu gancang sareng gampang sareng ngaleungitkeun kontaminasi silang.
Sababaraha panempatan: éta tiasa disimpen dina desktop sareng ogé dipasang dina témbok atanapi tripod, anu merenah dianggo di tempat anu béda.
Dioperasikeun ku Batré sareng Tiasa Dicas Ulang: dispenser sabun alkohol ieu didamel ku 4 batré AA atanapi 2 batré 18650, ogé tiasa didamel ku kabel tipe-c. (Henteu dilengkepan adaptor ngecas sareng batré)
Merenah sareng Higienis: tinggal simpen leungeun anjeun di handapeun sénsor pikeun ngamimitian dispenser, anjeun tiasa sacara efektif nyingkahan inféksi silang. Cocog pikeun tempat umum sapertos kantor, hotél, rumah sakit, lembaga médis, sakola, jsb.
Ti saprak diadegkeun, pabrik kami parantos ngembangkeun produk kelas dunya kalayan taat kana prinsip
kualitas anu diutamakeun. Produk kami parantos kéngingkeun reputasi anu saé dina industri sareng dipercaya pisan di antara para nasabah énggal sareng lami..